Для належного виконання Договору надавач медичних послуг зобов’язується забезпечити наступний обсяг послуги (специфікація) відповідно до потреб пацієнта:
1. Визначення спільно з пацієнтом/пацієнткою амбулаторної моделі підтримки лікування (підтримка лікування за допомогою телемедичних засобів, підтримка лікування під наглядом надавачів медичних послуг, підтримка лікування за місцем проживання тощо), враховуючи рекомендації лікаря-фтизіатра та інших лікарів.
2. Динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнта/пацієнтки з діагнозом туберкульоз (ТБ) на первинному рівні медичної допомоги.
3. Проведення лабораторних досліджень, зокрема:
a. біохімічний аналіз крові (загальний білок, альбумін, альфа-амілаза, лужна фосфатаза, аспартатамінотрансфераза (АсАТ), аланінамінотрансфераза (АлАТ), білірубін і його фракції (загальний, прямий, непрямий), креатинін, сечовина, сечова кислота, молочна кислота/лактат, електроліти (калій, натрій, кальцій, магній));
b. інших досліджень відповідно до галузевих стандартів.
4. Забір та транспортування біоматеріалу пацієнта/пацієнтки для виконання бактеріологічних досліджень до регіонального фтизіопульмонологічного центру.
5. Направлення пацієнтів на інші методи обстеження до регіонального фтизіопульмонологічного центру та/або до інших закладів охорони здоров’я.
6. Контроль за прийомом протитуберкульозних засобів, призначених лікарем-фтизіатром (під безпосереднім наглядом та/або з використанням інших сучасних засобів контролю за прийомом протитуберкульозних засобів).
7. Формування прихильності до лікування у пацієнта/пацієнтки, зокрема, із залученням соціальних працівників.
8. Дотримання тактики дій при виявленні побічної реакції лікарського засобу, з повідомленням про кожний такий випадок лікаря-фтизіатра, яким призначено відповідне лікування, та реєстрацією побічної реакції відповідно до галузевих стандартів.
9. Оцінювання слуху, гостроти зору та симптомів полінейропатії відповідно до моніторингу лікування.
10. Оцінювання симптомів та ознак депресивних розладів та оцінювання рівня споживання алкоголю.
11. Оцінювання та корекція нутриційного статусу, з урахуванням результатів інструментальних обстежень (вимірювання зросту та маси тіла).
12. Консультування (разі потреби) пацієнта/пацієнтки телемедичними засобами у режимі реального з обов’язковим створенням медичного запису про медичний огляд, надання консультації або лікування відповідно до Порядку ведення Реєстру медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров’я, а також заповненням облікових форм № 001/тм та № 002тм та внесенням інформації в «Журнал обліку телемедичних консультацій» (форма №003/тм).
13. Направлення пацієнта/пацієнтки з ТБ для надання спеціалізованої медичної допомоги для діагностики, лікування супутніх захворювань, що загострилися на фоні ТБ, або отримання інших медичних послуг, зокрема, з реабілітації.
14. Проведення індивідуальної профілактичної роботи з пацієнтом/пацієнткою, хворими на ТБ, спрямованої на навчання санітарно-гігієнічним навичкам і зниження ймовірності передачі мікобактерій туберкульозу іншим особам та інфекційного контролю за туберкульозом.
15. Дотримання принципів безбар’єрності та інклюзії при наданні медичної допомоги, зокрема з використанням методів і засобів телемедицини відповідно до нормативно-правових актів.