Всесвітній тиждень грудного вигодовування

Добігає кінця Всесвітній тиждень грудного вигодовування і в останній день хочемо ще раз зафіксувати основні акценти в процесі комунікації з матерями як на етапі вагітності, так і в післяпологовому періоді.

Важливо, щоб усі батьки мали можливість обговорювати питання грудного вигодовування та були залучені до розвитку позитивних стосунків зі своєю дитиною.

👨‍👩‍👦 Ось кілька порад для комунікації з батьками:
🔸 Визнайте і використовуйте вже наявні знання батьків: Досліджуйте, що батьки вже знають, прийміть це і доповнюйте актуальною інформацією.
🔸 Заохочуйте до спілкування з дитиною: Поясніть важливість розмови з новонародженим та емоційної реакції на його рухи та міміку.
🔸 Поясніть значення контакту шкіра до шкіри: Розкажіть про його користь для матері, дитини та налагодження грудного вигодовування.
🔸 Навчайте розпізнавати потреби дитини: Включіть інформацію про ознаки голоду і насичення, а також техніки заспокоєння.
🔸 Розкрийте цінність грудного вигодовування: Поясніть його роль як їжі, захисту та комфорту для матері і дитини. Розкрийте усі тонкощі, які важливі для успішного старту.

🤱 Як щодо комунікації у післяпологовому періоді? Усі матері повинні бути ознайомлені з:
🔸 Цінністю грудного вигодовування: Розуміння його важливості для дитини.
🔸 Контактом матері і дитини: Як цей контакт впливає на добробут сім’ї.
🔸 Позиціями для годування: Вибір зручних поз для грудного вигодовування.
🔸 Принципами чуйного годування: Як враховувати потреби дитини.
🔸 Ознаками достатньої кількості грудного молока: Як визначити, чи дитина отримує достатньо харчування для розвитку і зростання.

Джерело: https://t.me/academy_NSZU/1345
Прокрутка до верху